Victron Energy Color Control GX

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 

Farebný kontrolný panel pre komplexnú správu, riadenie systému a vzdialený monitoring.

Dostupnosť Do 7 dní
Cena €490,83 bez DPH
€589
Kód tovaru 960
Značka Victron Energy
Kategória Monitorovacie zariadenia
Záruka 5 rokov
Položka bola vypredaná...
 

Color Control GX je komunikačným centrom vašej inštalácie.
Ponúka na prvý pohľad živé informácie a umožňuje vám ovládať všetky produkty, ktoré sú k nemu pripojené. Úplnú kontrolu nad systémom získate – takmer kdekoľvek na svete – prístupom k vášmu Color Control GX pomocou bezplatného portálu Victron Remote Management Portal (VRM) s českým menu.


Intuitívny prehľad systémuIntuitívny prehľad systému – všetko, čo potrebujete vedieť                            Color Control GX jediným dotykom poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme: stav nabitia batérie; súčasná spotreba energie; získavanie energie z FV; napájanie zo siete/generátora.


Plná sila vzdialenej správy VictronSila vzdialenej správy
Victron Remote Management (VRM) vám poskytuje plný prístup k veľmi rozsiahlym ovládacím prvkom a nastaveniam všetkých systémových komponentov, ktoré sú pripojené buď k vášmu CCGX alebo Venus GX. Umožňuje vzdialené prihlásenie používateľa a inštalatéra – odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Táto výkonná aplikácia tiež poskytuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informácií.


Automatický štart_stop generátoraaAutomatický štart/stop generátora
Color Control GX je možné naprogramovať tak, aby automaticky spustil váš generátor – spúšťaný nízkym napätím; vysoký dopyt; alebo stav nabitia batérie. Môže byť ďalej prispôsobený tak, aby oddialil štartovanie až do konca „tichých“ období, čím sa zabráni náhodnému obťažovaniu v noci.


Remote Console - ovládajte všetko odkiaľkoľvek...Remote Console
K dispozícii je funkcia vzdialenej konzoly. Je to ako nosiť prednú stranu ovládacieho panela CCGX na telefóne alebo inom zariadení.


Systémy skladovania energieSystémy skladovania energie - 24-hodinové monitorovanie
Color Control GX spravuje systémy na ukladanie energie. Udržiava záložné batérie na 100 %; naskočí počas výpadkov prúdu; a odvádza prebytočnú (slnečnú) energiu na vlastnú spotrebu – šetrí vám peniaze. Príklady a podrobnejšie informácie nájdete v manuáli ESS (Energy Storage System).


Diaľkovo monitorujte elektrinu vašej lode alebo obytného autaDiaľkovo monitorujte elektrinu vašej lode alebo obytného autaa
Plánujete výlet? Diaľkové monitorovanie vášho Color Control GX vám umožní uistiť sa, že vaša loď alebo obytné auto sú pripravené na cestu. Color Control GX vám tiež umožňuje komunikovať s pripojenými zariadeniami od iných výrobcov.


Technické údaje:

Rozmery: 120 mm (šírka) x 130 mm (výška) x 28 mm (celková hĺbka). Pri zapustení je viditeľná časť hlboká 11 mm.
Veľkosť displeja: 98 x 57 mm
Kryt: plast
Farba: šedá
Rozsah napájacieho napätia: 9 – 70 V DC
Hmotnosť: 400 g
Rozsah pracovných teplôt: – 20 až + 50 °C
Bezpotenciálové relé: 3 A, 30 V DC, 250 V AC 

Dokumenty:

Technický list Victron Energy Color Control GX (anglicky)

Manuál Victron Energy Color Control GX (anglicky)

Hmotnosť 0.4 kg

V značke Victron Energy s viac ako 45-ročnými skúsenosťami vedia, čo je potrebné na vybudovanie systémov mimo siete, ktoré obstoja v skúške času a prostredia. Na produkty Victron Energy sa dá vždy spoľahnúť, aj preto sú ich výrobky napríklad využívané po celom svete záchrannými a hasičskými vozidlami.