Sada držiakov solárneho panelu pre karavan alebo obytné auto - 68cm

Sada Solara ABS HS55 pre uchytenie solárneho panelu na strechu karavanu alebo obytného vozidla. Pre panel o šírke max. 68cm. Balenie obsahuje celkom 2 kusy držiakov pre uchytenie jedného panela.

Značka Solara
Kategória Montážne príslušenstvo
Položka bola vypredaná...

Sada Solara ABS HS68 je testovaná TÜV, ponúka veľmi ľahkú konštrukciu a je odolná UV žiareniu

Túto sadu osvedčených držiakov / spojlerov v bielej farbe dodávame dlhý rad rokov a slúži na upevnenie solárneho panelu na strechu karavanu, obytného vozu, lode a pod ..

V balení sú dva kusy držiakov pre uchytenie solárneho panelu, ktoré sa môžu prilepiť k streche pomocou špeciálneho lepidla napr. DEKASYL MS-2, alebo Sikaflex 252 (lepidlo nie je súčasťou dodávky). Solárne panely sa potom pripevní k držiakom pomocou samorezných skrutiek, ktoré sú súčasťou dodávky.

Zaisťuje rýchle a bezpečné uchytenie na plochých podkladoch.
Držiak poskytuje optimálnu medzeru medzi solárnym panelom a podkladom. Tá vytvára vzduchovú medzeru a zaisťuje, že váš panel bude dobre chladený aj pri vysokých teplotách (s rastúcou teplotou solárneho panelu klesá jeho výkon).

Vhodné pre inštalácie na karavany, obytné vozy, lode a pod.

Vlastnosti

- Nekorozívna a vysoko kvalitná konštrukcia z ABS plastu s dlhou životnosťou.

- 100% recyklovateľné a odolné voči UV žiareniu.
- Montáž bez vŕtania.
- Určené pre solárne panely s hliníkovým rámom.
- Vrátane skrutiek pre uchytenie panelu.
- Celkové rozmery držiaku: 720x125x50mm.
- Vhodné pre panely o šírke max. 680mm.

Materiál: UV-odolný ABS plast