Flexibilný solárny panel Renogy 175Wp / 12V

Vysoko kvalitný 175W monokryštalický flexibilný solárny panel Renogy s vrchnou ETFE fóliou. Vhodný všade tam, kde je dôležitá hmotnosť a ohybnosť. Účinnosť panelu až 21%

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€306,99
Značka Renogy
Kategória Flexibilné solárne panely

Monokryštalický flexibilný solárny panel Renogy RNG-175DB-H

Rad flexibilných solárnych panelov Renogy sa vyznačuje vysokým výkonom, nízkou hmotnosťou a veľkou flexibilitou. Moduly sú navrhnuté ako pre mobilné, tak aj stacionárne off-grid aplikácie. Ponúka širokú škálu použitia ako nezávislý zdroj energie pre lode, karavany, chaty apod. Tento ľahký panel možno ľahko inštalovať na zakrivených plochách.

Vrchná vrstva solárneho panelu je vyrobená z ETFE materiálu, ktorý zaručuje najdlhšiu možnú životnosť. ETFE materiál má veľmi vysokú priepustnosť slnečného svetla. Ostatné značkové flexibilné solárne panely často používajú PET, lacnejšiu alternatívu, ktorá odráža oveľa viac slnečného žiarenia ako ETFE a tým znižuje výkon solárneho panelu. ETFE je oveľa drahší a kvalitnejší materiál ako PET a hlavne s výrazne dlhšou životnosťou.

renogy vrstvy

Montážne doporučenia: Moduly môžu byť namontované pomocou silikónového konštrukčného lepidla aplikovaného na zadnej strane panelu.

K tomuto panelu odporúčame napríklad PWM solárny regulátor nabíjania EPsolar 20A 12 / 24V s LCD displejom série VS alebo MPPT Smart solárny regulátor Victron Energy 75/15 s bluetooth.

Vlastnosti:

Výkon (Wp) 175
Hmotnosť (kg) 2,8
Napätie v bode max. výkonu (V) 20,3
Prúd v bode max. výkonu (A) 8,75
Napätie na prázdno (V) 24,9
Skratový prúd (A) 9,65
Účinnosť solárneho panelu (%) 21
Výška (mm) 1504
Šírka (mm) 673
Hrúbka (mm) 2

Pripojenie:

- negatívny vodič je 450mm dlhý, zakončený konektorom MC4

- pozitívny vodič je 150mm dlhý, zakončený konektorom MC4

Podrobné technické parametre nájdete v priloženom dokumente.

Technická dokumentácia: