Victron Energy Cerbo GX

Availability:

Nie je na sklade


Komunikačné centrum Cerbo GX umožňuje bezpečne kontrolovať solárny systém odkiaľkoľvek a maximalizuje jeho výkon a efektivitu.

Monitorovanie solárnych panelov a celého systému

Toto úplne nové komunikačné centrum umožňuje bezpečne kontrolovať solárny systém odkiaľkoľvek, a maximalizuje jeho výkon a efektivitu.

Jednoducho sa pripojíte cez portál na diaľkové ovládanie Victron Remote Management (VRM), alebo získajte priamy prístup prostredníctvom samostatného displeja GX Touch 50, MFD alebo aplikácie VictronConnect cez Bluetooth.

Táto novinka v rade GX spája všetky najlepšie charakteristiky konektivity a predstavuje inteligentné riešenie pre energetické systémy v úplne novom svetle.

Dokonalé monitorovanie a kontrola

Jednoducho sledujte stav nabitia batérie, spotrebu energie, energetické zisky od fotovoltaických panelov, generátora alebo distribučnej siete. Skontrolujte hladinu v nádržiach alebo nameranú teplotu.

Ľahko kontrolujte limit vstupného prúdu z pobrežnej siete, generátor(y) (automatického) spustenia/zastavenia alebo optimalizujte prácu systému zmenou akýchkoľvek nastavení. Reagujte na varovanie, vykonávajte diagnostické testy a riešte vznikajúce otázky diaľkovo.
So zariadením Cerbo GX sú všetky výzvy spojené s ovládaním energetického systému hračkou.

Maximalizujte výkon systému

Zariadenie Cerbo GX maximalizuje výkon komponentov energetického systému v reálnom čase a perfektne celý systém nastavuje. Vďaka procesoru Dual-Core a portu zbernice CAN môžete teraz podporovať ešte väčšie systémy a taktiež sledovať ovládané (lítiové) batérie, zatiaľ čo druhý port môže podporovať až do 25 súčasne pripojených solárnych regulátorov VE.Can.

Vďaka novej podpore NMEA 2000-out zariadenia GX je možné jednoducho začleniť do siete akékoľvek lode. Štyri porty pre nádrže, štyri porty pre teplotné meranie spolu s 3 portami VE.Direct, 3 portami USB, 4 digitálnymi vstupmi a 2 relé posúvajú možnosti ovládania na novú úroveň. Maximalizácia výkonu celého energetického systému je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

Rozšírte svoj prehľad

Nový dotykový displej GX Touch 50 (voliteľné príslušenstvo) umožňuje, aby ste mali okamžitý prehľad o celom svojom systéme a mohli podľa potreby rýchlo meniť nastavenia. Vďaka svojmu tenkému (5 palcov) vodotesnému dizajnu, jednoduchej montáži priamo na palubnú dosku a jednoduchej inštalácii poskytuje veľkú flexibilitu.

Victron Energy Cerbo GX a Touch 50 Display

Jednoduchá montáž a konfigurovanie

Zariadenie Cerbo GX je teraz optimalizované tak, aby spĺňalo a dokonca prevyšovalo požiadavky odborníkov na inštaláciu. Toto zariadenie sa jednoducho montuje napríklad na nosnú DIN lištu (pomocou DIN35 adaptérov, ktorý nie je súčasťou dodávky) a jeho samostatný dotykový displej je možné priskrutkovať priamo na palubnú dosku, takže nie je potrebné vyrezávať vhodný otvor (ako tomu bolo u zariadenia Color Control GX), okrem toho, zariadenie sa pripája iba jedným káblom, čo znamená, že už nemusíte ťahať k palubnej doske viac káblov. Nová funkcia Bluetooth umožňuje rýchle pripájanie a konfigurovanie prostredníctvom našej aplikácie VictronConnect.

Zvládnite akúkoľvek výzvu

Zariadenie Cerbo GX môže slúžiť k nekonečnému počtu účelov a prináša dokonalé ovládanie pre najrôznejšie použitie. Pri systémoch zahŕňajúcich generátory, ako napríklad námorná technika, alebo záložné systémy a off-grid, automaticky naštartuje/zastaví generátor alebo odloží zapaľovanie do konca „tiché“ doby. V prípade úschovní energie udržuje záložné batérie nabité na 100%, naskočí pri výpadkoch energie a odvedie prebytočnú (solárnu) energiu do vlastnej spotreby, čím ušetrí vaše peniaze. Pre záchranné vozidlá je zárukou bezchybného fungovania všetkých dôležitých energetických systémov. 

Prezrite si preložený podrobný online manuál s popisom všetkých funkcií tu.

Dokumentácia:

Technická špecifikácia Cerbo GX a GX Touch 50 (anglicky)

Manuál Cerbo GX (anglicky)