Victron Energy GX Touch 70

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Dotykový displej GX Touch 70 je príslušenstvo pre Cerbo GX.

Dostupnosť Do 7 dní
Cena €309,33 bez DPH
€371,20    
Kód tovaru 945
Značka Victron Energy
Kategória Monitorovacie zariadenia
Záruka 5 rokov
 

Dotykový displej GX Touch 70 je príslušenstvo pre Cerbo GX.

Označenie 70 znamená uhlopriečku 7 palcov alebo 17,7cm.

Päťpalcový dotykový displej poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme a umožňuje rýchlo upraviť nastavenia. Je jednoducho pripojený k Cerbo GX pomocou jediného kábla. Jeho veľmi tenký vodotesný dizajn, nastavenie hore a jeho jednoduchá inštalácia prinášajú veľkú flexibilitu.

Jednoduchá inštalácia

Dotykový displej GX Touch je možné priskrutkovať priamo na palubnú dosku, takže nie je potrebné vyrezávať vhodný otvor (ako tomu bolo u zariadenia Color Control GX), okrem toho, zariadenie sa pripája iba jedným káblom, čo znamená, že už nemusíte ťahať k palubnej doske viac káblov.

Dokonalé monitorovanie a kontrola

GX Touch 50 spoločne s Cerbo GX - toto nové komunikačné centrum umožňuje bezpečne kontrolovať solárny systém odkiaľkoľvek, a maximalizuje jeho výkon. Jednoducho sa pripojíte cez portál na diaľkové ovládanie Victron Remote Management (VRM), alebo získajte priamy prístup prostredníctvom samostatného displeja GX Touch 70, MFD alebo aplikácie VictronConnect cez Bluetooth. Táto novinka v rade GX spája všetky najlepšie charakteristiky konektivity a predstavuje inteligentné riešenie pre energetické systémy v úplne novom svetle.

Dokumenty:

Technický list Cerbo GX a GX Touch


Rozmery GX Touch 70


Hmotnosť 0.4 kg

V značke Victron Energy s viac ako 45-ročnými skúsenosťami vedia, čo je potrebné na vybudovanie systémov mimo siete, ktoré obstoja v skúške času a prostredia. Na produkty Victron Energy sa dá vždy spoľahnúť, aj preto sú ich výrobky napríklad využívané po celom svete záchrannými a hasičskými vozidlami.